☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Стільниці з каменю

Головна > Послуги > Вироби з каменю > Стільниці з каменю

Стільниці для кухні з каменю

Натуральні стільниці

Штучні стільниці

На будь-якій кухні є присутньою стільниця, основна поверхня для роботи, на якій працює хазяйка. Але кухонні стільниці – це не лише робоче місце, це ще і елемент інтер’єру кухні, багато в чому визначальний її дизайн і стилістику.

Поєднання функціональних і естетичних цілей висуває до стільниць цілий ряд вимог :
максимальна міцність;

  • стійкість до високої температури;
  • вологостійкість;
  • стійкість до подряпин;
  • зручність в експлуатації;
  • гармонійність в інтер’єрі кухні.

При погляді на ці вимоги відразу видно, що дерев’яні і пластикові стільниці не підходять, набагато краще – кам’яні стільниці для кухні, ціна яких хоч і більше, зате надійність гарантована. Але виявилось, що натуральний камінь, мармур або граніт, не так вже і готується. На нього руйнівно діють кислоти, в поверхню каменю вбираються рідини, залишаючи плями.

Набагато більше практичні стільниці для кухні з штучного каменю, купити які останнім часом стало зовсім нескладно. Якщо порівняти різні види таких матеріалів, то вони можуть бути на основі акрилу або кварцу.

З порівняння видно, що найбільш відповідним для використання на кухні являється кварцевий агломерат, так що краща стільниця на кухню з каменю має бути кварцевою.

Кварцевий штучний камінь дуже зручний на кухні. Він не боїться ні окропу, ні олії, кислоти його не беруть, на нього можна поставити гарячу сковороду і заморожені продукти – перепади температур його не руйнують. Дуже зручно видаляти будь-які забруднення: просто провести по стільниці мокрою губкою або ганчірочкою – і поверхня стане ідеальна чистою.

Влагоустойчивость і гігієнічність кварцевого каменю прекрасні: в нім немає мікротріщин, так що бруд в стільницю не вбирається, а мікробам розвиватися просто ніде. Важлива і естетичність каменю, його візерунок тішить око, і ця краса з часом не тьмяніє.

Склад кварцевого каменю

Виготовляють стільниці з кварцевого штучного каменю різні виробники, тому склад інгредієнтів може коливатися, але звичайно це – 92-95% природного кварцу і 5-8% полиэфирной смоли, що виступає в ролі єднального елементу, а також добавки мінеральних барвників. Завдяки такому складу кам’яні стільниці мають високу міцність.

Основні переваги кухонної стільниці, виготовленої з штучного каменю :

Акриловий штучний камінь може склеюватися за безшовною технологією, так що монолітна кухонна стільниця може мати будь-яку довжину і форму і при цьому в ній не буде стиків і швів.
Екологічна чистота штучного каменю навіть вище, ніж натурального, оскільки він, на відміну від природного мармуру або граніту, абсолютно не випромінює радіацію. Це дозволяє використати його навіть в медичних установах.
Натуральний камінь – пористий матеріал, а штучний пір не має, тому він не здатний вбирати ніяких рідин, здатних залишити незмивні плями, наприклад, червоне вино, кава, сік буряка і інші.
Ремонтувати кухонну стільницю з штучного каменю досить просто. Вона в усій своїй товщині (12 мм) монолітна, так що при необхідності її можна необмежену кількість раз піддавати переполіруванню, знімаючи верхній шар, на якому з часом все ж можуть з’явитися подряпини.

Ми працюємо з наступними виробниками кварцевого агломерату : Caesar Stone (Ізраїль), Silestone (Іспанія), Samsung Radianz (Корея), Vicostone (В’єтнам), Cimstone (Туреччина), HanStone (Корея), Quartzforms (Німеччина), TechniStone (Чехія), Reston – Q (Китай).
Усі матеріали, які ми використовуємо в роботі, виключно якісні і перевірені роками роботи. Вироби виконують досвідчені майстри, так що в якості продукції ми повністю упевнені. Робимо установку в Миколаєві, Одесі і Херсоні.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку