☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Вироби з каменю

Головна > Послуги > Вироби з каменю

Вироби з каменю компанії «Edelweiss»

Стільниці з каменю

кам'яні для кухні

Вироби з каменю у ванну

зі штучного каменю

Сходи з каменю

Щаблі

Каміни з каменю

Підвіконня з каменю

раковини з каменю

Компанія Edelweiss – це спеціалізоване підприємство, виробниче устаткування якого дозволяє утілити в життя найсміливіші інтер’єрні рішення. Ми виготовляємо такі вироби з каменю, як стільниці, барні стійки, підвіконня, сходи і східці, каміни.

У нашому виробництві для виготовлення виробів з каменю ми використовуємо кварцевий агломерат – кварцит і натуральні природні камені, такі як: мармур, граніт, онікс, травертин. Наше виробництво оснащене сучасним каменеобробним устаткуванням. Воно, безперечно, дозволяє досягати високого рівня обробки природного каменю. А також, виконувати роботи будь-якої міри складності : контурну, фасонну, фрезерну обробку, поліровку, нанесення малюнка і виконання мозаїки.

Пропоновані вироби з природного матеріалу можуть мати різноманітні поверхневі фактури. Це такі як: полірована, шліфована, бучадированна, термооброблена, рвана і інші. Із самого початку основним напрямом нашого бізнесу є використання природного каменю в інтер’єрах, екстер’єрі і ландшафтній архітектурі. Завдяки багаторічному досвіду роботи з природним каменем і використанню сучасних технологій, ми гарантуємо якість виробів, облицювальних плит, стільниць, барных стойок, камінів та ін. На усі виконувані монтажні і облицювальні роботи ми надаємо гарантію.

За рахунок власного виробництва і складу ми пропонуємо оптимальні ринкові ціни. Дані про наявність каменю на складі або про терміни його постачання під замовлення Ви можете упізнати в офісі компанії або по телефонах, вказаних в розділі “Контакти”. Наші менеджери запрошують Вас відвідати офіс компанії “Edelweiss”. Ви можете побувати в нашому виставковому залі, де Ви ознайомитеся з різноманітністю наших каменів. А також, побачите усі зразки і безумовно, готові вироби з каменю, стільниці, барные стойки. Наші фахівці, на додаток розповідять про камінь все, що Вас цікавить. Тут ми можемо підібрати камінь для Вашого виробу, а так само обдумати його майбутній дизайн. Можна вибрати його, у результаті, і з наших каталогів. Цього ж дня ми можемо оформити замовлення і Ваш виріб або проект почнуть виготовляти на нашому виробництві. Безперечно, ми гарантуємо Вам високу якість і привабливі ціни.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку