☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Про нас

Компанія Едельвейс
Головна > Про нас
Компанія Edelweiss - це спеціалізоване підприємство, виробниче устаткування якого дозволяє утілити в життя найсміливіші інтер'єрні рішення із застосуванням кварцевого агломерату і натуральних природних каменів, таких як: мармур, граніт, онікс, травертин. Наше виробництво оснащене сучасним каменеобробним устаткуванням, що дозволяє досягати високого рівня обробки природного каменю і виконувати роботи будь-якої міри складності : контурну, фасонну, фрезерну обробку, поліровку, нанесення малюнка і виконання мозаїки.

Переваги роботи з «Едельвейс»

Наш колектив - це група висококваліфікованих професіоналів, які працюють на меблевому виробництві досить довгий час, знають усі існуючі тонкощі виготовлення і проектування меблів на замовлення і зможуть в кротчайшие терміни запропонувати вам найбільш прийнятні варіанти рішення саме вашого питання.
За рахунок власного виробництва і складу ми пропонуємо оптимальні ринкові ціни. Дані про наявність каменю на складі або про терміни його постачання під замовлення Ви можете упізнати в офісі компанії або по телефонах, вказаних в розділі "Контакти". Наші менеджери запрошують Вас відвідати офіси компанії Edelweiss. Ви можете побувати в наших виставкових залах, де Ви ознайомитеся з різноманітністю наших каменів, побачите усі зразки, а також готові вироби з них. Наші фахівці розповідять про камінь все, що Вас зацікавить. Тут ми можемо підібрати камінь для Вашого виробу, а так само обдумати його майбутній дизайн або вибрати його з наших каталогів. Цього ж дня ми можемо оформити замовлення і Ваш виріб або проект почнуть виготовляти на нашому виробництві. Ми гарантуємо Вам високу якість і привабливі ціни.
Компанія Edelweiss здійснює повний цикл послуг : від проектування до монтажу виробів з кварцевого агломерату і природного каменю на півдні України в містах Миколаїв, Херсон, Одеса.
Усі досягнення нашої компанії здійснюються завдяки чіткій і злагодженій роботі колективу, де кожен його учасник - від директора до робітника - професіонал високого рівня.
Сьогодні наші зусилля спрямовані на розширення виробничої бази, на впровадження передового, високоефективного устаткування і підвищення якості вироблюваних виробів. За час нам вдалося не лише досягти поставлених цілей, але і розширити виробничі потужності і асортимент послуг, що робляться.

Види діяльності

проектування, дизайн об'єктів;

виготовлення ексклюзивних виробів зі штучного та природного каменю;

виготовлення меблів (кухні, вітальні, дитячі) за індивідуальними розмірами;

декоративне покриття стін;

застосування ультрасучасних матеріалів, таких як кам'яний шпон в інтер'єрі;

монтаж, встановлення та гарантія на всі види виробів.

Почніть свій проект з нами!