☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Гранітна плитка

Головна > Вироби з каменю > Гранітна плитка

Гранітна облицювальна плитка

Граніт часто використовують у вигляді гранітної плитки, облицьовував натуральним каменем поли в приміщеннях, цоколі будівель і площі, що примикають до них, створюючи цікаві інтер’єри будівель і їх екстер’єр. Виходить не лише солідно виглядаюче, але і дуже практичне покриття. На відміну від інших видів натурального каменю граніт витримує стираючу дію, не міняючи малюнок під ногами безлічі людей, а його морозостійкість не створить проблем в зимовий час: гранітні плити від перепадів температур не тріскаються.

Тільки що побудована будівля з часом трохи саджається, що призводить до розтріскування керамічного облицювання. Гранітна плитка має високу міцність і витримує усадку, не руйнуючись.

Фактури поверхні облицювальної плитки

При внутрішній обробці найчастіше використовується плитка з гладкою поверхнею, що шліфується або полірована. Полірування і шліфування, а також додаткове лощіння надають плитці красивий вид, але зовні така плитка стає слизькою. Тому, якщо для обробки зовнішніх східців і майданчиків використана плитка гранітна полірована, доводиться використати додаткові пристосування, що захищають від ковзання.

Тому для зовнішніх робіт використовуються плитки пиляні, з шорсткою поверхнею, а також бучардированные і термооброблені, яким протиковзкі властивості надаються спеціальною обробкою.

Плитки, що мають колену поверхню, створюють враження облицювання масивними вирубаними з каменю блоками. При обробці цоколів будівель таку плитку використовують досить часто, вона надає будівлі соліднішому вигляду, ніж поліроване облицювання. Використовують колену плитку і при внутрішній обробці для отримання декоративних ефектів.

  • Термобрботанная
  • Шлифованная
  • Полированная
  • Пиленная
  • Лощенная
  • Колотая
  • Бучардированная

Размеры гранитной плитки

Виробництво гранітної натуральної плитки в Миколаєві добре тим, що є можливість виготовлення різних розмірів облицювального матеріалу. Так, робиться стандартна гранітна плитка, купити яку можна в наступних розмірах: 600х600, 600х400, 600х300, 500х500, 400х400, 1250 х 300 міліметрів при товщині від 10 до 40 міліметрів. Але можна і замовити виготовлення плитки з натурального каменю будь-яких розмірів за бажанням замовника з доставкою в Одесу і Херсон.

Монтаж гранітних облицювальних плит

Облицювання фасадів гранітною плиткою – справа досить складна, для якої необхідно мати особливі професійні навички. Досвідчений облицовщик уміє оцінювати особливості конструкції будівлі, орієнтується в підборі облицювального каменю по його відтінках і природних включеннях, добре уявляє собі умови експлуатації кам’яного облицювання. Як то кажуть, “відчуває камінь”. І при цьому уміє користуватися тією спеціальною технікою, яка потрібна при його роботі.

Фахівці з укладання кахлю, навіть досить досвідчені, можуть не мати навичок роботи з каменем, тому краще наймати саме мулярів, що добре відчувають природний камінь і знають усі тонкощі роботи з ним. Тільки у руках таких людей гранітна облицювальна плитка утворює якісне і красиве покриття, яке багатьох років тішитиме око. Використання гранітної плитки різних розмірів дозволяє отримати самі різні візерунки, що відрізняються взаємним розташуванням плиток.

Якщо на фасад укладається гранітна плитка, ціна цього облицювання не так і велика, зате при цьому у багато разів скорочуються витрати на експлуатацію будівлі порівняно з іншими облицювальними матеріалами.

Довговічність гранітних плит

Природний граніт – це дуже міцна порода, що має високі показники по твердості, стійкості до дії вологи і морозів, а також низьким коефіцієнтом стираності. В результаті де б не були застосовані такі плити, їх довговічність залишається високою.

Висока стійкість до стирання дозволяє використати облицювання гранітною плиткою в місцях, де постійно переміщається велика кількість людей, наприклад, на вокзалах, в метро, в офісних і торгових центрах, в супермаркетах. У цих випадках доцільно використати товщі плити, що відрізняються підвищеною міцністю і довговічністю.

Наявність включень в камені не повинна сприйматися як недолік. Це – природна особливість матеріалу, яка абсолютно не псує його вид. Але можна під замовлення відібрати плити однакової структури і відтінку.

Ідеальне співвідношення ціни і якості

Використання для облицювання фасаду гранітної плитки не лише робить будинок красивим і елегантним, але і говорить про добрий смак власника, його успішність і достаток. Коли бізнесмен оцінює, що йому вигідніше, він враховує не лише одноразові витрати, але і майбутні витрати на зміст з урахуванням майбутнього терміну експлуатації. Тому необхідно брати до уваги не лише вартість самого матеріалу і робіт по його укладанню на фасад, але і враховувати, що за будь-якою обробкою необхідно доглядати, щоб вона зберігала свій зовнішній вигляд.

Порівняно з іншими видами облицювальних матеріалів гранітна плитка вимагає мінімальних зусиль із обслуговування і при цьому може прослужити тривалий час. Тому при прекрасній якості гранітної обробки сумарна її вартість не так і велика, а поєднання “ціна-якість” знаходиться на вищому рівні.

Доставка виробів можлива не лише по Миколаєву, а і в Херсон, Одесу

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку