☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Барні стійки з каменю

Головна > Вироби з каменю > Барні стійки з каменю

Барна стійка для кухні з каменю

+380971968223
+380995083391
+380685505216
+380503185850

Барні стійки прийнято вважати елементом устаткування для закладів громадського харчування. І лише зовсім нещодавно до ужитку увійшло таке поняття як, барні стійки для будинку. Нині дизайнерські ідеї передбачають їх установку на великих і маленьких кухнях, в їдальнях, вітальнях, квартирах-студіях. Компанія “Edelweiss” виготовляє і пропонує купити барні стійки з натурального і штучного каменю в містах Миколаїв, Херсон, Одеса.

Барні стійки в інтер’єрі кухонь

По суті, барна стійка є різновидом столу, але має ряд конструктивних особливостей : суцільна основа замість ніжок, висоту 110-115 см, вузьку подовжену форму. Такі незначні на перший погляд відмінності мають велике значення для маленької кухні. Компактність дозволяє барной стойці вписатися в інтер’єр приміщення будь-якої площі і виконати функцію обіднього столу. Існує декілька варіантів її розміщення :

  • під кутом 90° до інших меблів;
  • уздовж стіни;
  • у кутку кухні

У малогабаритних квартирах-студіях барні стійки використовують для виділення житловою і обідньою зон. Популярним дизайнерським рішенням є використання дворівневої барні стійки, де нижча частина стойки звертається у бік кухні, більш висока – у бік кімнати.

У просторих кухнях і їдальнях барну стійку встановлюють на додаток до обіднього столу, адже вона є місцем, де можна швидко перекусити. Варіанти установки залежать тільки від фантазії власника, приміром, дуже популярне розміщення барної стійки в комплексі з миттям і плитою у середині кухні. Барна стійка – острівець може стати родзинкою дизайнерського рішення вітальні.

Переваги барних стійок з каменю

Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення стійок є камінь. Ціна кам’яних стойок дещо вищий, ніж ціна стойок з дерева або пластика, та зате цей матеріал має такі достоїнства, як:

  • міцність;
  • довговічність;
  • екологічна безпека.

Барні стійки з каменю стійкіші до негативного впливу підвищеної вологості і високої температури, чим аналогічні предмети кухонних меблів з дерева.

Вибір каменю для барної стійки

Який камінь вибрати? Якщо йдеться про натуральний камінь, то найвищу міцність має граніт. Йому не страшні ні подряпини від ножа, ні інші механічні ушкодження. Граніт не боїться агресивних середовищ, не потребує нанесення захисних полиролей і іншому відході. Будь-які плями від олії, кави, соку, вина легко віддаляються з поверхні без сліду вологою ганчіркою і миючим засобом для посуду. Дуже поширений міф про радіаційний фон, випромінюваним гранітом, але ці страхи є надуманими. Насправді, будь-яка гірська порода (у тому числі і компоненти для виготовлення штучного каменю) має у своєму складі радіонукліди. Десь їх більше, десь менше. Для предметів меблів рівень фону жорстко регламентується нормативами, і ніякої небезпеки для здоров’я він не представляє.

Мармур, онікс і травертин – м’якші камені. На відміну від граніту вони схильні до подряпин і зносу. Проте за допомогою спеціальних полиролей завжди можна відновити блиск і красу каменю. Перевага мармуру і онікса у вишуканому зовнішньому вигляді і легкій обробці, завдяки якій можна створювати унікальні форми. Барні стійки з мармуру затишно впишуться в інтер’єр будь-якої кухні, але вони вимагають делікатного відходу: періодичного нанесення полироли і обробки водовідштовхувальними просоченнями. Мити мармур рекомендується нейтральними миючими засобами.

З штучних варіантів високу міцність має кварцевий камінь, тому його рекомендується використати для ресторанів і кафе, де навантаження на вироби дуже високе. Відсутність мікротріщин і пір на поверхні матеріалу перешкоджає поширенню мікробів, тим самим забезпечуючи його високу гігієнічність. Недолік кварцевого каменю полягає в тому, що при стикуванні плит не можна добитися непомітного з’єднання.

Акриловий камінь м’якше кварцевого і не так стійкий до механічних ушкоджень, та зате завдяки термоформируемости, яка дає можливість трансформувати матеріал, згинаючи його в потрібних формах і створювати елементи радіусів. Плавні скоси кутів особливо актуальні в сім’ях, де є маленькі діти. При створенні ансамблю з декількох стійок, місця їх стиків будуть практично непомітні.

Що стосується цін на штучний і натуральний камінь, то можна відмітити загальну тенденцію до їх вирівнювання.

Дизайнерські рішення барних стійок

Барні стійки з штучного і натурального каменю вписуються в інтер’єр будь-якого стилю : від розкоші бароко до мінімалізму хай-тека, адже камінь має благородний вигляд, гармоніюючи з елементами з дерева і інших популярних матеріалів.

Барні стійки для кухні з каменю відрізняються великим вибором розмірів, форм, забарвлень, декоративних елементів. Є можливість виконати різні профілі стільниці. Вибір не обмежується вже розробленим номенклатурним рядом. Компанія “Edelweiss” проектує і виготовляє барные стійки по ескізах замовника.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку