☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Підлоги Мозаїка Панно

Головна > Вироби з каменю > Підлоги Мозаїка Панно

Підлоги Мозаїка Панно

Підлогове покриття вже давно перестало бути безликим статистом інтер’єру. І першу скрипку в цьому грає підлога з натурального каменю. Розкіш, яку дарує пола з мармуру і граніту, – це поєднання елегантності і якісних матеріалів, тому облицювання натуральним каменем стає усе більш затребуваній.

Мармурова або гранітна підлога пропонує завжди більше, ніж можна було чекати : широку палітру відтінків, характерну текстуру, різні варіанти укладання, доступну вартість і довговічність. З перших хвилин співпраці наш фахівець відразу зрозуміє, що саме вас цікавить, тому пропонуватиме тільки найбільш вигідні варіанти. Ми уміємо економити не лише ваш час, але і ваші фінанси, тому замовити у нас підлогу з натурального каменю – означає отримати в одному пакеті якісний матеріал, надійність в установці і оперативність у виконанні замовлення.

Мармурова підлога

Пола з мармуру з категорії елітних підлогових покриттів перемістилася в розряд доступних, пропонуючи різноманітність сортів, що підходять під будь-який бюджет. Відрізняючись довговічністю, мармурова підлога характеризується рядом переваг, який не в змозі запропонувати будь-який інший підлоговий матеріал. І в першу чергу це відноситься до високої стійкості мармуру, що робить його практично безальтернативним. Мармур сумісний з системою “Тепла підлога”, що додає йому переваг. При цьому підлога з натурального каменю практично не руйнується, а поява дрібних подряпин усувається поліровкою, в результаті якої пола з мармуру придбаває розкішну дзеркальну поверхню. Замовити мармурову підлогу можна у будь-яких колірних поєднаннях. Граючи з текстурою каменю, підбирається унікальний візерунок, який незмінно надає інтер’єру особливої респектабельності.

Гранітна підлога

Облицювання гранітом підлог рекомендується для будь-яких приміщень з високою мірою прохідності. Гранітна підлога відрізняється особливою зносостійкістю, тому цей варіант найбільш прийнятний для комерційних і громадських приміщень. Маючи велику гаму відтінків, підлога гранітна ні в чому не поступається мармуровому варіанту, а його висока твердість і низька еластичність перешкоджають появі подряпин і плям, що важко виводяться. Ще один плюс, який оцінений багатьма замовниками, полягає в тому, що вибраний граніт для підлоги вимагає мінімального догляду, не потребує ніяких захисних засобів, а також стійкий до агресивних миючих і чистячих засобів. Облицювання гранітом підлог розпочинається з вибору відтінку каменю, текстури і можливих колірних комбінацій. Різні способи укладання дозволяють створити унікальну підлогу з ексклюзивним малюнком.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку