☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Меблі для вітальні

Головна > Послуги > Меблі на замовлення > Меблі для вітальні
Проектування і виготовлення меблів

Меблі для вітальні

Гостина кімната – це те місце у будинку, де уся сім’я збирається вечорами для відпочинку, де ви приймаєте своїх гостей. Саме тому тут повинна панувати затишна атмосфера, що розташовує до розслаблення і невимушеного спілкування. Важливе місце у вітальні займають не лише крісла або дивани, інші м’які меблі, але і корпусні вироби. Це може бути стильна шафа або сервант, в якому зберігається красивий посуд, сувеніри, книги, домашнє начиння. Меблі для вітальні Херсон користується великою популярністю.

Дизайнери справедливо називають вітальні “презентабельним простором”. І це справедливо, адже вони – жива презентація, з якої можна дізнатися багато цікавого про людей, які в них живуть. Книжкова шафа і канапе біля вікна видають любителя шанувати і помріяти; курильний столик біля каміна – поціновувача приємного суспільства, що іноді шукає самоту; безліч м’яких крісел і диванів – прибічника людних вечірок. Улюблений спосіб релакса, будь то медитація, танці до упаду або музичення, майже завжди відбивається в интерьерном рішенні. Воно різноманітне. Наші дизайнери підберуть для вас оптимальне рішення.

Вітальні від Компанії Edelweiss – це не лише комбінації різних шаф, стелажів, полиць, консолей, комодів і обідніх зон. Частенько – це готові интерьерные рішення, що включають меблі. Яскравий і експресивний образ віталень диктує певний стиль, задає атмосферу і настрій майбутньому простору. Так, класичні вітальні, що вражають розкішшю і вишуканістю обробки, припадуть до смаку людям статусним, що шанують традиції і вічні цінності. Гостині меблі в сучасному стилі безперечно, створює одночасно респектабельний і лаконічний простір, побудований за строгими законами геометрії і чіткості колірних поєднань. Це вибір молодих, стрімких і цілеспрямованих. Чарівні вітальні в стилі кантри – ідеальне рішення для тих, хто марить про затишок і домашній комфорт, мріє круглий рік жити з відчуттям тепла, літа і сонця.

Вітальні на замовлення

Якщо вас не влаштовує функціональність або зовнішній вигляд готових зразків, ви можете замовити виготовлення гостиних кімнат під ваші вимоги. В процесі оформлення заявки ви самі зможете підібрати матеріал. А так само визначити кількість скриньок і поличок в шафі, інших декоративних і функціональних елементів. Меблі для вітальні Херсон на замовлення – це відмінний спосіб створити неповторний дизайн кімнати. Цим поза сумнівом, можна продемонструвати своїх друзям і знайомим свій вишуканий смак.

Меблевий світ поза сумнівом, різноманітний і цікавий. У нім існує безліч рішень по перетворенню інтер’єру приміщень. Для нас у меблевому світі немає таємниць. У зв’язку з цим, ми завжди готові підказати вам, яким чином можна прикрасити кімнату для гостей або будь-яке інше приміщення. Сподіваємося, ми зробимо такий світ зрозумілішим і ближчим для вас. Це допоможе створити гармонійний інтер’єр. Все просто. Просто відвідайте наш салон в ТЦ Оскар.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку