☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Дизайн проект меблів

Головна > Послуги > Меблі на замовлення > Дизайн проект меблів
Проектування меблів

Дизайн проект для меблів на замовлення

Для створення дизайн проекту меблів, по суті кажучи, треба щоб :

  • ескізний проект меблів був створений
  • фурнітура і матеріали підібрані
  • колірні і текстурні рішення погоджені із замовником
  • розміри всілякої техніки (побутовою, комп’ютерною і іншою) підібрані
  • були зняті “чисті” розміри приміщення

Тоді, як правило, на підставі цих даних починається технічне проектування меблевого виробу. У результаті, результатом є 3d модель дизайн проекту. На цій стадії, в принципі, модель остаточно опрацьовується на міцність і стійкість. По-перше, визначається технологічність в складанні і монтажі. По-друге, перевіряються усі габаритні і настановні розміри меблевих механізмів і самих меблів. У результаті, на підставі технічної частини проекту розробляється робоча проектна і конструкторська документація.

Загальний вигляд дизайн проекту, в результаті, повинен давати вам повне уявлення про пристрій і компонування меблевого виробу. А конструкторські і дизайнерські рішення, безумовно, відповідати не лише прогресивним напрямам в дизайні меблів. Вони, безумовно, повинні відповідати але естетичним запитам замовника.

Рендеринг і візуалізація

Далі на підставі 3d моделі, в той же час, відбувається процес рендерінга. Рендеринг – це комп’ютерна візуалізація, по суті кажучи, процес створення фінального зображення на основі тривимірної моделі. У результаті, ми отримуємо реалістичну візуалізацію дизайн проекту.

Наша компанія “Едельвейс” робить дизайнерські послуги. Це, по-перше, розробка дизайн проекту інтер’єру меблів на замовлення з розставлянням і візуалізацією. По-друге, створення панорами 360° і віртуального туру. Проект меблів ми стараємося, безумовно, максимально вписати у вже існуючий інтер’єр.

У нашій компанії, безперечно, працюють професійні дизайнери і конструктора меблів з великим досвідом роботи. А так само візуалізація інтер’єру. Вони, безумовно, допоможуть представити вам свої майбутні меблі. Порадять найсучасніші матеріали.

Щоб дізнатися про ціну на дизайн проект, візуалізацію або створення кругової панорами з віртуальним туром, звернетеся будь ласка в наші салони. Наші салони знаходяться в містах Одеса, Миколаїв і Херсон. Там ви завжди можете подивитися зразки меблів, матеріалів і комплектуючих. Так само можна підібрати колір штучного каменю для стільниці на кухню. Так само ми виготовляємо вироби з натурального і штучного каменю. Залишайте заявки у формі зворотного зв’язку, ми вам завжди раді !

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку