☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Шафакупе

Шафи-купе на замовленння в в Одесі та Миколаєві

Шафа-купе в Одесі та Миколаєві

Звичка зберігати одяг і інші гардеробні аксесуари в одному відведеному місці сформувала новий побутовий запит: гардеробні зони. Окрема шафа-купе зона дозволяє помістити ваш одяг, взуття і постільну білизну в одному місці. При цьому не розміщуючи її по комодах, тумбах і шафах усього будинку. Дизайн гардеробної кімнати в Одесі зазвичай підлаштовують під загальний стиль приміщення. Так, в кімнаті, виконаній в класичному стилі навряд чи буде доречна скляна конструкція із стилю модерн. Или елегантні вензелі арт-деко не стане гармоніювати з цегляною стіною в стилі лофт. Сучасні гардеробні кімнати в Одесі на замовлення або dressing room вражають різноманітністю дизайну і компонування. Їх роблять і окремими загородженими зонами в квартирах-студіях і окремими, ізольованими від спальні приміщеннями в особняках. Основний склад конструкції : каркас, що несе, і оснащення, вентиляційні отвори і точкове підсвічування.

Ряди стелажів – це найбільш ергономічні і функціональні меблі для вбиралень. Завдяки ній вдається раціонально використати простір від підлоги до стелі. Стелажі легко окинути поглядом, немає нужди довго перебирати речі в комодах і висувних ящиках. Сучасна вбиральня – не розкіш, а швидше необхідність для тих, хто цінує свій час, особливо в уранішні години. Коли пошук потрібної речі може затримати і вибити з графіку. Тут все покликане до максимального порядку і зручності. Стінні шафи зазвичай скріплені між собою стягуваннями і виглядають як група модулів. Існують системи, що є єдиною панеллю, що несе, закріпленою уздовж стіни посеред квартири-студії.

Каркасна система складається з металевих стойок, до яких кріпляться усі інші елементи. Металевий каркас модульної вбиральні забезпечує легкість і надійність складання. Модульну конструкцію можна добудовувати і переробляти в міру необхідності, її легко демонтувати і перевозити. Каркас і наповнення dressing room, спроектованою на замовлення, коштуватимуть значно дорожче за збірні модулі, та зате вони органічно впишуться в домашній інтер’єр.

Дизайн і візуалізацію Шафи-купе в Одесі ви можете замовити, написавши нам повідомлення

Візуалізація меблів Одеса

Власне кажучи, не кожен замовник може абстрактно уявити собі, як виглядатимуть його меблі. Як правило, дизайн проект створюється в спеціальних меблевих програмах. Проте в таких проектах можна показати тільки конструктивні елементи меблевого виробу, розташування полиць і висувних елементів. А ось як у результаті впишуться спроектовані меблі в інтер’єр, замовникові взагалі кажучи, уявити важко. Щоб уникнути нерозуміння і показати дизайн проект наочно, існує візуалізація дизайн проекту меблів в інтер’єрі. Іншими словами це означає, що можна наочно подивитися, як вписується дизайн меблів в концепцію загального дизайну приміщення. Передусім зображення відіб’є, як виглядає дизайн в об’ємі. Наприклад, можна наочно побачити як поєднуватимуться між собою кольори і текстури меблів і приміщення. Так само можна подивитися як у результаті поєднуються один з одним текстури, кольори обробних матеріалів і елементи дизайну.

В принципі ви можете замовити у нас візуалізацію інтер’єру з розставлянням меблів. Или візуалізацію кухні на замовлення в Одесі недорого. У результаті дизайнер допоможе підібрати колірні рішення вашої кухні і стільниці з штучного каменю. А ви, у свою чергу, візуально подивитися готову візуалізацію меблів на ПК або, приміром, на своєму мобільному пристрої.

Ми допомагаємо нашим клієнтам жити красиво і зручно ! Залишайте заявки.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку