☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Дитячі кімнати

Проектування і виготовлення меблів

Дитячі на замовлення Миколаїв

Облаштування дитячої спальні – завдання не просто. Батькам потрібно враховувати побажання дитини, її інтереси, захоплення, щоб створити необхідну обстановку для розвитку малюка. Також, не варто забувати про те, що дитина постійно росте та розвивається. А під кожний вік ремонт робити не вийде. Тому, дитячі меблі на замовлення Миколаїв повинні бути зручними, комфортними та універсальними. Безперечно, для цього необхідно пам’ятати про такі пункти:

  • про вік, характер та особливості малюка;
    безпеки використовуваних матеріалів;
    комфорті та зручності у використанні предметів меблів;
    правильному розташуванні меблів у кімнаті дитини;
    правильно підібраних кольорах в інтер’єрі спальні та ін.

Компанія «Едельвейс» пропонує вашій увазі дитячі спальні на замовлення в місті Миколаїв. До того ж, наші фахівці зможуть допомогти вам у створенні індивідуального проекту, враховуючи ваші побажання та очікування дитини, особливості планування та розміри кімнати. Спільно з вами, ми визначимося з кольоровою гамою, з бажаним стилем кімнати та з матеріалами, яким ви віддаєте більшу перевагу. Так чи інакше, все це враховується для того, щоб створити для вашої дитини максимально комфортні умови для здоров’я та зростання.
Зрозуміло, меблі для дітей на замовлення випускаються тільки з безпечних та екологічних для життя та здоров’я дитини матеріалів. Ми робимо меблі зручними у використанні, враховуючи додатковий простір для іграшок: тумбочки, ящики, а також робоче місце для виконання домашнього завдання: стіл, стілець, полиці для книг.
Чому дитячі на замовлення?
Безумовно, за бажання, можна встановити у дитячій кімнаті «двоповерхову» конструкцію. Ця споруда складається із двох поверхів. На першому розташований стіл зі стільцем, а також шафа, а на другому – дитяче ліжко, на яке можна піднятися сходами. Ці сходи можуть виконувати роль скриньок, у яких дитина може зберігати свої речі та іграшки. Під ліжком можна оснастити ящики для білизни. Це дуже зручно та значно економить місце у кімнаті. Вже повірте, від такого незвичайного ліжка ваше маля буде просто в захваті.
Авторські меблі від Edel Weiss є максимально комфортними і економлять простір. Мало того, у такій кімнаті завжди приємно проводити час.

Дитяча спальня для дівчинки має відрізнятися не тільки функціональністю, але й витонченістю. Потрібно з дитинства прищеплювати любов до краси. Варто підбирати пастельні тони, м’які та ніжні. Не варто забувати про шафу для речей дитини, особливо про необхідний її розмір. Адже з кожним роком речей накопичуватиметься все більше й більше, а місце у шафі не побільшає. І пам’ятайте, чим функціональніша кімната, тим зручніше буде в ній дитині. А це дуже важливо задля його здорового розвитку.
Власне, ефективним можна вважати поділ кімнати на функціональні зони. Зрозуміло, основними зонами в дитячій кімнаті можуть бути: ігрова, спальна і навчальна. Поділ цих зон можна досягти завдяки правильному розміщенню меблів у кімнаті, у чому можуть допомогти наші професійні дизайнери.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку