☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Кухні із масиву дерева

Головна > Меблі на замовлення > Кухні із масиву дерева

Кухні з масиву дерева в Одесі

Серед усіх матеріалів, які пропонує меблевому виробництву сучасна техніка, традиційні дерев’яні кухні з масиву дерева залишаються найбільш затребуваними. Окрім виняткової якості цей матеріал має найважливішу за теперішніх часів якість – екологічну безпеку.

Кухня з масиву дерева не може бути гідно замінена ніяким пластиком, вона гармонійна і затишна, до того ж здатна прослужити багато десятків років, при цьому не вийшовши з моди. Особливо якщо це не деревно-стружкові матеріали, виготовлена з яких дерев’яна кухня коштує недорого, а натуральний масив дерева.

Цей матеріал незмінно красивий – дерев’яні меблі для кухні стануть справжньою прикрасою для вашого приміщення, створить розкішну обстановку і справжній домашній затишок, причому збереже свої властивості на 70 і більше років. Дерев’яні кухні з масиву в Миколаєві, Одесі, Херсоні користуються незмінно високою популярністю.

Що можна виготовити з масиву дерева

На відміну від спресованих в плити стружок, кухні з масиву дерева можуть мати різноманітний вигляд фасадів, особливо якщо для їх виготовлення використані сучасні технології. Фасади гратчасті і гнуті, з рельєфними вставками і патиновані, прикрашені різьбленням по дереву, дзеркалами, стеклами і вітражами виводять дерев’яні кухні, ціна яких може бути дуже значна, в розряд елітних меблів. Деревина, що йде на її виготовлення, ретельно сушиться, просочується антисептиками і покривається декількома шарами лаку.

Можна купити кухні з масиву дерева готові, але раціональніше домовитися з виробником самому вибрати конструкцію, дизайн, розміри і навіть матеріал. Дерев’яні кухні від виробника на Україні дуже популярні.

З яких порід дерева роблять кухні

Збираючись купити дерев’яну кухню, варто звернути увагу на те, з якої породи деревини вона виконана. Породи, що йдуть на виготовлення кухні з масиву дерева, дуже різноманітні: дуб і вільха, ясен і сосна, черешня і вишня, акація і горіх. При цьому кухні з масиву дуба купити вважається престижнішим, ніж з інших порід деревини.

Деревина дуба дуже красива, візерунок її структури тішить око і робить меблі нарядними. При цьому матеріал надзвичайно довговічний, не боїться сторонніх дій, не вимагає складного відходу за поверхнею. Масив дуба – матеріал, який не кожному столярові під силу, тільки кращі майстри здатні працювати з дубовою деревиною. Необхідно уміти надавати потрібної форми твердій деревині, використати технології патинування, брашировання, забарвлення, що не міняє структуру деревини. Природний колір дуба має бурий відтінок, який іноді зберігають в готовому виробі або намагаються надати поверхні інший колір.

Вибираючи дубові меблі, потрібно мати на увазі, що більшість з того, що продавці називають масивом, насправді є підробкою – на звичайну деревно-стружкову плиту наклеюється шпона дуба – тонкий шар деревини.

Відносно недорогий варіант – купити дерев’яні кухні з сосни. Сосна відрізняється особливим смолянистим запахом, що створює постійний домашній затишок. Ніжний біло-жовтий колір може бути прозорою фарбою доведений до будь-якого відповідного відтінку, при цьому аромат деревини зберігається. Сосна – відносно м’яке дерево, але його міцності цілком вистачає, щоб тривалий час служити у складі кухонних меблів. Дихаюча структура деревини створює прекрасну атмосферу на кухні і корисна для здоров’я.

Кухня з вільхи трохи нагадує меблі з червоного дерева. Колір деревини – рівний, ніжний, її часто зафарбовують так, що фактурний малюнок залишається невидимим: деревина відмінно сприймає забарвлення. Багато хто цінує приємний аромат вільхи, що виникає при нагріві, і активно використовують її в лазні для виготовлення меблів і обшивки стін. По міцності вільха твердіша за сосну, але м’якше за дуб.

Кухня з ясена завжди виглядає свіжіше. Ясен – деревина світла що має красиву велику структуру, добре видиму у біло-рожевій гамі відтінків. По своїй міцності ясен перевершує навіть дуб. На фасадах з ясена прекрасно виглядає різьблення, хоча і класичний стиль також відмінно виглядає.

Відрізнити натуральну деревину від підробки, виконаної шпоною по деревно-стружковій плиті, можна, подивившись на торець і зворотну сторону виробу : там малюнок структури має бути присутнім, повторюючи з деякими відхиленнями фактуру лицьової сторони. Як би не була наклеєна шпона, він з часом починає відшаровуватися, тому краще заздалегідь переконатися, що ви купуєте: масив дерева або обклеєну шпоною ДСП.
Про вартість натурального дерева

Дійсно натуральне дерево не може бути дешевим. За один погонний метр такої кухні можуть запросити не менше 700 доларів. На чому можна заощадити:

  • на скругленні меблів по краях гарнітура : прямі меблі коштують дешевше;
  • на компонуванні меблів : кутова кухня завжди дорожча за прямолінійну.

При цьому у вартість не включаються елементи побутової техніки, миття, піч, посудомийка і так далі. У погонний метр включають один метр довжини нижніх ящиків з відповідною стільницею і один метр верхніх навісних полиць. Усі ящики можуть мати спеціальне наповнення. Стільниці ми робимо з натурального або штучного каменю. Залежно від складності виробу замовлення кухні з масиву дерева може бути виконане за 50 робочих днів. До нас можна звернутися зі своїми нарисами або замовити оригінальний проект з професійною візуалізацією.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку