☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Гранітні сходи з каменю

Головна > Вироби з каменю > Гранітні сходи з каменю

Виготовлення гранітних сходів та сходинок з каменю

granite-steps-3
granite-steps-2
+380971968223
+380995083391
+380685505216
+380503185850

Використання виробів з натурального матеріалу в інтер’єрі завжди підкреслює його багатство і розкіш. А сходи з каменю просто створені для того, щоб акцентувати увагу на гідності вашого будинку. Наша компанія, що налічує довгі роки продуктивної роботи, береться за реалізацію самих незвичайних ідей. Гранітні сходи в Миколаєві і Одесі ви можете замовити саме у нас. Ми готові здивувати вас своїм талантом і неординарним підходом до виконання стандартних завдань.

Кам’яні лестницы- це не лише чарівний зовнішній вигляд, але і чудова якість і стійкість. Ключовими характеристиками сходів з граніту є:

  • міцність – ці конструкції прослужать вам довгі віки;
  • витривалість – матеріал не схильний до змін температури і впливу води;
  • легка реставрація ушкоджень;
  • відсутність шуму, скрипу.

сходинки

На відміну від цілісних східців накладні монтуються на готові конструкції з цеглини, бетону або металу. Вони облицьовували собою базову конструкцію, виконуючись по її формі. Такі східці з натурального каменю складаються з двох окремих деталей – горизонтальною плиты-проступи і вертикального подступенка під проступью. Подступенок не обов’язково використовується, якщо йдеться про сходові відкриті марші, сходи дугові і гвинтові.

Вибір породи каменю

З якого саме каменю краще всього робити накладні східці, залежить від призначення сходів і умов, в яких вона експлуатується. Такі породи натурального каменю, як лабрадорит і граніт, відрізняються високими прочностными характеристиками, довговічністю, морозо- і вологостійкістю, низькою стираемостью і чудово підходять для наступних випадків:

-коли по сходах проходить велика кількість людей, що типово для лікарень, офісів, розважальних і торгових установ;
-якщо об’єкти розташовані в умовах суворого клімату з великими перепадами температур, -высокой вологістю і піщаними бурями;
-для зовнішніх і внутрішніх сходів в заміських котеджах.

Фанеровані гранітом східці відрізняються високою міцністю, довговічністю і надійністю. Граніт – це найтвердіший з усіх видів природного каменю, що добувається в нашій країні. Рішення ступеня з каменю купити і обробити ними сходи забезпечить безпеку і надовго збільшить термін її служби.

Гранітні поручні

До сходинок часто замовляют гранітну балясину і перила з граніту. Комплексне оформлення сходів вимагає, щоб на ній були і кам’яні перила. Саме так прагнуть оформити свої інтер’єри власники заміських будинків, котеджів особняків. Сходинки гранітні також використовують в оперних театрах і концертних залах, в урядових резиденціях і в інших будівлях, розрахованих на прийом високих гостей.

Замовивши гранітні сходинки, ціна яких відносно невелика, для оформлення перил іноді використовують металеві конструкції, але якщо є прагнення до створення благородного і вишуканого стилю, багато хто вважає за краще замовити гранітні сходи з повним кам’яним оформленням.

У нас замовляють гранітні вироби, включаючи перила і балясина, як Миколаїв, так і Одеса. За багато років роботи наші інженери і дизайнери створили багато варіантів подібних виробів, а монтажники утілили їх в реальність на об’єктах наших замовників. Ми маємо власне виробництво, оснащене точними верстатами, на яких каменю надається необхідної форми з вирізами і шліфованою поверхнею. Результатом стають не просто сходи з перилами, а справжній витвір мистецтва.

Фактури поверхні

полированные-ступени лощенные-ступени

Виготовляючи сходинки, ми залежно від поставленого завдання можемо надавати кам’яним сходинкам різні фактури. Для внутрішніх сходів прийнятніше полірована або лощена обробка, які на вулиці краще не використати або, принаймні, обладнати сходи протиковзкими засобами. Такі фактури мають привабливий вигляд.

Форми накладних сходинок:

  • бучадированные-ступени шлифованные-ступени
  • тремобработанные східці пиленные-ступени

Для зовнішніх сходів краще використати фактури, які не ковзають. Такі, наприклад, як бучадирована, термооброблена, шліфована або пиляна без поліровки. У цих структур поверхня має шорсткість, ноги по східцях не ковзають, і пересуватися по сходах безпечно. Гранітні сходи теж можуть мати такі фактури.
Кам’яні накладні сходинки можуть бути прямими, радіальними і мати складну криволінійну форму. Радіальні сходинки витончені, їх лінії плавно згинаються, утілюючи задум архітектора і дизайнера. Ці східці виконуються з мінімальною кількістю стиків, виглядають монолітними.

Щоб отримати східці необхідного розміру, іноді використовують збірні конструкції з плит, відповідних за розміром. В цьому випадку радіальні східці мають вигляд многогранника і коштують дешевше, ніж монолітні східці.

Стик сходинок та підсхідців

З’єднання проступів та підступка може бути виконано по-різному. Підступок може бути вирівняний по краю проступи або втоплений під нею. Варіант вирівнювання по краю застосовний тільки на внутрішніх сходах, оскільки у стик між цими елементами сходів може проникати дощова вода.

При облаштуванні зовнішніх сходів підступок утоплюється під проступом і по її нижньому краю робиться крапельник, невеликої глибини пропіл, що не дає воді стікати в щілину між проступом і підступком, і руйнувати конструкцію при замерзанні. Крапельник нікому не видно, але він допомагає набагато продовжити термін служби конструкції.

Накладні східці: переваги

На відміну від цілісних накладні східці простіше укладаються, вони легше і їх розмір і форма можуть піддаватися коригуванню прямо при укладанні на місце.

Як правило, вдається виготовляти накладні східці по усій ширині прольоту сходів, уникаючи стиків і швів. Зовнішній вигляд стає кращий, облицювання виходить довговічна і надійна, оскільки під деталі виключено проникнення вологи. Приклад тому гранітні сходи

Важлива перевага накладних східців – це можливість без великих витрат поєднувати на одному ступені різні камені і різні фактури поверхні. Це дозволяє придумувати різні нові варіанти кам’яних сходів, поєднуючи між собою недорогі камені і отримуючи неординарний дизайн.

Натуральний камінь – матеріал, що дозволяє фантазувати і творити. А компанія Edelweiss – команда професіоналів, яка допоможе створити шедевр у вашому інтер’єрі.

Доставка виробів можлива не лише по Миколаєву, а і в Одесу !

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку