☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Кам’яні стільниці на замовлення

Головна > Вироби з каменю > Кам’яні стільниці на замовлення

У нас ви можете купити кам'яні стільниці на замовлення

+380971968223
+380995083391
+380685505216
+380503185850

Якщо робочою поверхнею кухні є кам’яна стільниця, це не лише прекрасно виглядає, але і практично. Кам’яні вироби – це на віки. Тому кам’яні стільниці на замовлення дуже затребувані останнім часом. Якщо ви хочете купити стільницю на кухню з штучного каменю, ви можете звернутися в наш офіс в Миколаєві, Одесі або Херсоні. У нас можна вибрати мармур, граніт, штучний камінь завжди в асортименті.

Дивовижна краса мармуру, непохитна міцність граніту, тепла ніжність травертину – усе це властиво натуральному каменю. Це до того ж і модно, і дорого, і престижно. З каменю роблять цікаві гарнітури, коли з кухонною робочою поверхнею поєднується обідній стіл і підвіконня. Или над каміном поєднується полиця з такого ж каменю. Или у ванній кімнаті – облицювання ванни і стін доповнюється кам’яною раковиною і різними аксесуарами.

Наша компанія вже більше 10-ти років виготовляє кам’яні стільниці на замовлення в Одесу, Миколаїв і Херсон.

Якщо Ви шукаєте ціни від виробника і високу якість стільниці на кухню – сміливо дзвоніть або пишіть!

Розглянемо основні види каменю, з яких виготовляють кам’яні стільниці для кухні . Це найбільш габаритні вироби з природних матеріалів.

Мармур для кам’яних стільниць

Цей матеріал відомий здавна – статуї і колони, що дійшли до наших днів з часів Древнього Риму, виготовлені з мармуру. Тому усі вважають, що це – дуже довговічний матеріал. Але подивитеся на мармурові східці старих будівель – вони стираються навіть не за сотні – за десятки років. Зараз підхід до мармуру потрібно абсолютно іншою. Мармурові стільниці на замовлення – це не будівельний матеріал, а елемент інтер’єру. А поліровка, що дозволяє виявити усю красу цього каменю, повинна не тьмяніти з роками.

Травертин

Це в хімічному відношенні близький родич мармуру, різновид туфу. Він не менш красивий, ніж мармур, але по міцності навіть поступається йому. Тому ідеальне застосування цього теплого на дотик каменю – ванні кімнати. Для них з травертину роблять і кам’яні стільниці на замовлення під умивальників, і облицювальну плитку.

Граніт

Різноманітність граніту вражає своєю красою подібно до багатства мармурових візерунків. Але твердість його набагато вища, ще йому не небезпечні дії кислот. Тому граніт може бути використаний у будь-яких цілях – і для кухонних стільниць, і для ванних кімнат. Граніт (полірований, бучардированный, термооброблений) застосовується для виготовлення східців і колон, декоративних елементів інтер’єру. Не виключений варіант виготовлення кам’яної стільниці на замовлення з граніту.

Штучний камінь для стільниць

Людина багато в чому навчилася копіювати природу і навіть перевершувати те, що вона створила природним чином. Штучні кам’яні матеріали полягають, приміром, з натурального кварцу, розмолотого на зерна і спресованого при високій температурі. Разом з єднальною речовиною – полиэфирной смолою, придбаває особливі властивості. Він краще за усі натуральні камені витримує вигин і удар, а по міцності на стискування не поступається ім. найчастіше замовляють стільниці з кварцевого агломерату або кварциту, він дуже популярний завдяки своїм фізичним властивостям.

Вибираємо кам’яні стільниці на замовлення

Визначаючись з тим, яку краще купити стільницю, майте на увазі : модне те, що подобається. Одеса часто віддає перевагу яскравим мармуровим стільницям і практичним гранітним. Мармур, граніт, штучний камінь в наших салонах представлений у великому асортименті. Особливо широко має попит кам’яні стільниці на замовлення з кварцевого агломерату, красивого і міцного одночасно. Не обов’язково увесь будинок оформляти однаково. Ванна з мармуру абсолютно не перешкодить використати штучний камінь. А для робочої поверхні кухні використати кварцит. Граніт – для обробки сходів і фасаду будинку.
Оптимальним вибором для кухні є кварцеві стільниці від виробника або, як їх ще називають, стільницями з кварцевого агломерату. Їх часто плутають із стільницями з штучного каменю – акриловими стільницями. Кварцеві ж стільниці виготовляються теж людиною в заводських умовах, але з натуральної сировини: природного мінералу – кварцу.

У своїй роботі по виробництву стільниць ми використовуємо:

  • фрезерний верстат з ЧПУ форматом;
  • італійський електричний верстат для прямого різання і різання під кутом 45° каменю, граніту, цеглини, мармуру і плит;
  • німецькі кутові шлифмашинки, пили торцювань;
  • великий вибір фрез;
  • виробничі площі;
  • досвід висококваліфікованих фахівців : проектувальників, заміряють, виготівників і монтажників;
  • високу дисципліну і порядність;
  • нестандартний підхід;
  • ентузіазм і любов до своєї роботи.
З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку