☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Кухні на замовлення

Головна > Послуги > Меблі на замовлення > Кухні на замовлення
Сучасний стиль

Кухні на замовлення від виробника

Безперечно, якісний простір кухні має бути надійним і продуманим. Воно повинне радувати зручністю, колірним рішенням і затишком. Для нас кухня – це не просто слово, а важлива частина життя. Кухня – цей простір для творчості і експериментів, для романтичних зустрічей і маленьких сімейних свят, для збадьорюючих сніданків і недільних обідів. Створюйте кухню своєї мрії! Наші дизайнери і технологи допоможуть вам в проектуванні кухні, утіливши в одному приміщенні комфорт і функціональність за прийнятною ціною. Якщо ви побажали купити кухню в Одесі недорого, звертайтеся в нашу компанію.

Наша компанія “Едельвейс” крім того робить і дизайнерські послуги. Передусім, це розробка дизайн проекту інтер’єру з розставлянням і візуалізацією меблів на замовлення. Крім того, ми створюємо кругові панорами 360 і віртуальні тури по приміщенню вашого житла.

Сучасний стиль

Візуалізація кухні Одеса

Власне кажучи, не кожен замовник може абстрактно уявити собі, як виглядатимуть його меблі. Як правило, дизайн проект створюється в спеціальних меблевих програмах. Проте в таких проектах можна показати тільки конструктивні елементи меблевого виробу, розташування полиць і висувних елементів. А ось як у результаті впишуться спроектовані меблі в інтер’єр, замовникові взагалі кажучи, уявити важко. Щоб уникнути нерозуміння і показати дизайн проект наочно, існує візуалізація дизайн проекту меблів в інтер’єрі. Іншими словами це означає, що можна наочно подивитися, як вписується дизайн меблів в концепцію загального дизайну приміщення. Передусім зображення відіб’є, як виглядає дизайн в об’ємі. Наприклад, можна наочно побачити як поєднуватимуться між собою кольори і текстури меблів і приміщення. Так само можна подивитися як у результаті поєднуються один з одним текстури, кольори обробних матеріалів і елементи дизайну.

В принципі ви можете замовити у нас візуалізацію інтер’єру з розставлянням меблів. Или візуалізацію кухні на замовлення в Одесі недорого. У результаті дизайнер допоможе підібрати колірні рішення вашої кухні і стільниці з штучного каменю. А ви, у свою чергу, візуально подивитися готову візуалізацію меблів на ПК або, приміром, на своєму мобільному пристрої.

Ми допомагаємо нашим клієнтам жити красиво і зручно ! Залишайте заявки.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку