☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Мармурові стільниці

Мармурові стільниці – вишуканість та довговічність

Останнім часом багато хто прагне в домашньому інтер’єрі використати природні матеріали. Сучасні кухні на замовлення – це майже обов’язково вироби з граніту і мармуру. При виготовленні з натурального каменю кухонних стільниць застосовуються сучасні інноваційні технології, в результаті ці вироби надають інтер’єру вишуканість і можуть відповідати будь-якій стилістиці приміщення. Запас міцності у них досить високий, вони не старіють, і якщо за ними доглядати правильно, то і через багато років їх вид буде таким же, як і в день виготовлення.

Важливість догляду

Мармурові стільниці Миколаїв замовляє дуже часто, оскільки вони дуже красиво виглядають. Але вони мають властивість з легкістю вбирати всілякі рідини, що може привести до утворення на поверхні непотрібних слідів і плям. Необхідно регулярно користуватися спеціальними просоченнями, які формують на мармуровій поверхні плівку і не дають проникати волозі всередину.

Стільниці з мармуру, якщо їх добре відшліфувати і до дзеркального блиску відполірувати, мають ідеальну, неначе сяючу внутрішнім світлом поверхню, яку прикрашають химерні візерунки. Цей матеріал легко обробляється, і майстер може з мармуру створити стільницю будь-якої форми. Можна забезпечити комфорт і затишок не лише у своїй кухні, але і в інших кімнатах, можна застосувати натуральний камінь для оформлення сходів, підвіконь, ванних кімнат.

Якщо у ванній кімнаті розташувати мармурову стільницю, це приміщення стане чарівним і вишуканим куточком, прикрасою вашого будинку. Важливі і природні антисептичні властивості мармуру, так що використання цього каменю у ванних кімнатах є запорукою здоров’я і чистоти. Завдяки широкій палітрі натурального мармуру можна для будь-якого існуючого інтер’єру підібрати відповідний за колірною гамою матеріал, а також створити його з нуля. Мармур, пластичний і приголомшливо красивий, допоможе створити атмосферу млості і розслаблення, що дуже до речі підходить для ванної кімнати.

Замовлення

Наші менеджери готові підібрати для ваших кам’яних стільниць найкращий слеб з мармуру, враховуючи як його забарвлення, так і експлуатаційні якості. Вони допоможуть підібрати найбільш відповідну кромку, супроводжуватимуть усі операції аж до встановлення стільниці на місцеположення в Херсоні, здадуть виріб “під ключ” і побажають приємній експлуатації неповторного виробу.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку