☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Стільниці з граніту

Стільниці з граніту в Одесі

У сучасному світі широко використовуються вироби з натурального каменю. Кухонні меблі в цьому плані не є виключенням: стільниця з граніту дуже надійна і міцна, при цьому не захаращує простір, а вносить в інтер’єр надзвичайний шарм і багатство. Завдяки широкому спектру кольорів і текстур, ви можете вибрати стільницю на будь-який смак.
Гранітна поверхня просто призначена для використання на кухні. Це підтверджується такими характеристиками матеріалу, як стійкість до різальних предметів, до дії жиру на поверхню, а також таких рідин, що важко виводяться, як вино, чай.

На додаток до цього, стільниця з граніту характеризується:

  • стійкістю до перепадів температур і негативного впливу хімічних речовин;
  • стійкістю до утворення плям, сколов, подряпин;
  • цей матеріал довговічний, зберігає свої унікальні властивості на багато років;
  • легкістю і простий у відході;
  • надзвичайно багатими естетичними характеристиками.

Як видно з вищеперелічених переваг, гранітна стільниця – необхідний складовий компонент вашої кухні. Проте, це не останнє місце, де така річ незамінна. У зоні барбекю, просто неба, на свіжому повітрі, також не обійтися без робочої поверхні для приготування їжі. Гранітна стільниця не вигорить під сонячними променями і не деформується із-за добових перепадів температури.

Це найвдаліше і виграшне рішення для тих, хто цінує красу і практичність, досвід віків і розкіш. Купити стільницю ви можете в Миколаєві в компанії Edeweiss. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір і придбати практичний і довговічний виріб. Також у нас ви можете замовити мармурові стільниці.

Форма і розміри виробу можуть варіюватися залежно від переваги клієнта. Ціна залежить безпосередньо від розмірів, виду каменю і обробки, а також від того, якій складності і скільки треба здійснити пропилов.

Колірна палітра граніту представлена широко і яскраво. Це дозволяє догодити смакам будь-якого замовника. Найактуальнішими є такі кольори, як червоний, зелений, чорний і відтінки сірого. Особливу увагу варто звернути на природний малюнок і текстуру каменю. Він унікальний і надзвичайно гармонійний.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку