☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua
☏ (+3 80 ) 50 318 58 50 ☏ (+3 80 ) 97 196 82 23 ☏ (+3 80 ) 99 508 33 91 ☏ (+3 80 ) 68 550 52 16 ✎edelweiss@emramor.com.ua

Кварцеві стільниці для кухні

Якщо Ви зараз читаєте цю сторінку, означає Вам потрібна кварцева стільниця від виробника. І не просто стільниця, а стільниця якісна, вологостійка і красива. До того ж, кварцева стільниця ціна і якість для неї має оптимальне поєднання. Ми зможемо допомогти Вам у виборі! Наша компанія вже упродовж 10-ти років займається обробкою каменю. Одним з основних профілів нашої роботи є виготовлення стільниць з натурального і штучного каменю (кварцу).

Оптимальним вибором для кухні є кварцеві стільниці від виробника або, як їх ще називають, стільницями з кварцевого агломерату. Їх часто плутають із стільницями з штучного каменю – акриловими стільницями. Кварцеві ж стільниці виготовляються теж людиною в заводських умовах, але з натуральної сировини: природного мінералу – кварцу.

Якщо ви хочете купити кварцеві стільниці ціна в містах Одеса, Миколаїв або Херсон, або поставити питання, що цікавить Вас, – залиште Ваші контакти, і з Вами зв’яжеться наш менеджер!

Склад і технологія виготовлення кварцевого агломерату

В залежності від виробника, кварцевий камінь складається з 92-95% натурального природного кварцу. Так само 5-8 % доводиться на єднальні речовини: полиэфирные смоли, мінеральні барвники, декоративні добавки. Такий склад кварцевого агломерату забезпечує кам’яним стільницям одно з найважливіших експлуатаційних якостей – високу міцність.

Виготовляють його за допомогою вібропресування у вакуумі за високої температури. В результаті отримуємо плиту, з якої на каменеобробних верстатах з алмазними дисками отримують готові вироби. Ширина плити, залежно від виробника, варіюється від 3040 до 3250 мм, а висота – від 1430 до 1590 мм, що дозволяє в деяких випадках виготовляти з кварцу кам’яні стільниці без стиків.

Переваги кварцевих стільниць

Висока твердість і міцність. Кварцеві поверхні твердіші за граніт. Наприклад, в граніті – 25-35 % кварцу, а в кварцевих – 92-96%. Для того, щоб подряпати кварцеву стільницю потрібно гарненько постаратися.
Еластичність матеріалу завдяки наявності полиэфирных смол. Тому зробити барні стійки з опорою з цього ж каменю, різні криволінійні форми неважко для нас.
Стійкість до кислот, фарбувальних овочевих і фруктових соків, соняшникової олії. Якщо Ви залишите лимон або буряк на мармуровій стільниці, то пошкодите поверхню. Тому такі стільниці заздалегідь обробляються спеціальними хімічними речовинами, щоб запобігти небажаній негативній дії кислот і фарбувальних пігментів. З кварцем Ви можете усього цього не боятися. Кварц не має пір, тому рідина залишається на його поверхні і легко забирається за допомогою вологої губки.
Гігієнічність. Відсутність в матеріалі пір і мікротріщин не дає можливості бактеріям і плісняві (грибку) скупчуватися на поверхні. А так само проникати всередину матеріалу і викликати його руйнування. Напевно, Ви бачили як покривається грибком місце з’єднання плінтуса і стільниці за допомогою силікону. На кварцевих стільницях цього ніколи не буде. Плінтус кріпиться за допомогою професійного клею, рідина не проникне під плінтус.
Стійкість до високих і низьких температур. Для того, щоб стільниця прослужила Вам довше, ми Вам радимо використати підставки під гаряче, обробні дошки. По-перше, це набагато гігієнічніше, а по-друге, так Ваш улюблений виріб радуватиме Вас своєю красою набагато довше. Не можна допускати термічного ушкодження (різкого перепаду температур) або прямої тривалої дії ультрафіолетового випромінювання.
Багата колірна гамма. Ви зможете знайти собі стільницю від холодних модерних кольорів до теплих мармурових відтінків.
Виправдана вартість. Висока ціна, що спочатку здається Вам, у результаті за час експлуатації економить Ваші засоби по відходу за поверхнею. А високий термін експлуатації однієї стільниці вигідніший, ніж придбання декількох стільниць за цей же період. Часто буває так: людина купила красиву дорогу кухню, а на стільниці вирішив заощадити. Врешті-решт, він не отримує очікуваного ефекту від своєї кухні. І з часом все одно міняє стільницю на кам’яну, красивішу, практичну і приємну оку.
Простота відходу. Якщо поверхні з граніту і мармуру, рекомендується регулярно натирати воском або спеціальними мастиками. Для відходу за кварцевим каменем досить буде вологої губки. Заборонено використати лужні чистячі засоби рівень PH в яких перевищує 8.

Ми працюємо з наступними виробниками кварцевого агломерату :

 • АТЕМ (Україна)
 • Caesar Stone (Ізраїль)
 • Silestone (Іспанія)
 • Samsung Radianz (Корея)
 • Vicostone (В’єтнам)
 • Belenco (Туреччина)
 • Quartzforms (Німеччина)
 • TechniStone (Чехія)
 • Reston (Китай)
 • AVANT (Китай)
 • Santamargherita (Італія)
 • Intekstone (Китай).

Кварцеві стільниці Атем особливо затребувані в містах Миколаїв, Одеса і Херсон.

Кварцева стільниця від виробника

У своїй роботі по виробництву стільниць ми використовуємо:

 • фрезерний верстат з ЧПУ форматом;
 • італійський електричний верстат для прямого різання і різання під кутом 45° каменю, граніту, цеглини, мармуру і плит;
 • німецькі кутові шлифмашинки, пили торцювань;
 • великий вибір фрез;
 • виробничі площі;
 • досвід висококваліфікованих фахівців : проектувальників, заміряють, виготівників і монтажників;
 • високу дисципліну і порядність;
 • нестандартний підхід;
 • ентузіазм і любов до своєї роботи.

Кварцові мийки

Заводські кварцові мийки випускає завод Caesar Stone (Ізраїль) і Silestone (Іспанія). Також ми виготовляємо мийки з будь-якого кварцевого агломерату на власних виробничих потужностях. Ви зможете отримати “литу” поверхню з мийкой. При установці такої мийки ми використовуємо безшовний монтаж. Оскільки колірна гама заводських мийок обмежена, ми можемо виготовити мийку з будь-якого кварцевого каменю, вподобаного Вам. Причому в один колір із стільницею. Кварцеві стільниці Одеса, Херсон і Миколаїв користуються великою популярністю.

Кварцева стільниця, ціна

Ви можете поставити питання по стільницях з кварцевого агломерату на нашому сайті або дізнатися про ціну. Для цього досить зв’язатися з нами по телефонах, вказаних в розділі “Контакти” або відправити повідомлення.

З усіх питань присилайте нам повідомлення у формі зворотного зв'язку